Bałtowski LandLife

09 kwietnia 2017

Land Rover Festival Billings 2016

02 sierpnia 2016

Sierpień z Land Roverem

01 sierpnia 2016

W h e e l c h a i r t r i p South America 2016 — na finiszu przygotowań

29 lipca 2016

Niemcy gotowi na technologie Land Rovera

23 lipca 2016

W h e e l c h a i r t r i p South America 2016 — na finiszu przygotowań

29 lipca 2016

Michał Woroch i Maciej Kamiński już prawie gotowi do Wheelchairtrip South America 2016

Wywiad z A. Ziarko

18 marca 2016

"Człowiek zmęczony, to człowiek prawdziwy" - mówi globtroter Andrzej Ziarko, który na specjalne zaproszenie Land Life'a przyjechał do Łodzi, aby miłośnikom marki Land Rover opowiedzieć o swoich podróżach, napotkanych ludziach i ...o rajskim życiu.

RATOWNICZE PRZYPADKI, A WYPRAW WYPADKI

17 marca 2016

Ktoś powiedział kiedyś, iż nie ważne dokąd się jedzie, ważne - z kim. Wielokrotnie kompanami naszych podróży są dzieci: nasze własne lub zaprzyjaźnione. Wszsytkie należy chronić i strzec przed zagrożeniami. Także tymi, które same na siebie sprowadzają.

Bezpieczne wojaże

16 marca 2016

To oczywistość: na co dzień trzeba mieć podczas jazdy dowód rejestracyjny, prawo jazdy i dokument ubezpieczenia pojazdu. Wyjazd poza Polskę wymaga nieco więcej "biurokracji". I koniecznie trzeba mieć ze sobą telefon.

Sezon w pełni

16 marca 2016

Wielka Brytania jest znana nie tylko z dziwnego śniadania i specyficznego poczucia humoru, lecz głownie z Land Rovera. I choć właścicielem marki nie jest już firma z wysp, entuzjastów zielonego jaja nadal tu przybywa. I to właśnie dla nich co rok organizowane są różne zloty, spotkania i giełdy części.

Rumunia i jej Land Atelier

16 marca 2016

Wakacje to czas poszukiwań – tych małych i tych dużych. Niektórzy z nas zdołają wyrwać się zaledwie kilkaset kilometrów od domu, inni spalą zapewne setki litrów paliwa, by odbyć podróż, o której opowiada się potem przez lata.

Błoto dla zuchwałych (Rumunia)

16 marca 2016

Brak czasu dokucza nawet przy planowaniu wyjazdów. Co zrobić, gdy masz tylko tydzień, a chcesz uciec od cywilizacji? Jechać gdzieś blisko! Rumunia to idealne rozwiązanie na małą wyprawę 4x4. A żeby nie było zbyt słodko, postanowiliśmy, że będzie to zabawa w stylu HD. Rumuńskie Karpaty świetnie się do tego nadają.

RATOWNICZE PRZYPADKI, A WYPRAW WYPADKI II

16 marca 2016

Przesłanie tego artykułu jest proste: Nie bójmy sie udzielić pierwszej pomocy komuś kto tego potrzebuje, nie bójmy się ratować, chciejmy ratować, nie pozostawmy nigdy potrzebujacego jego własnemu losowi. Tak jak nie wolno zostawić nikogo samego na morzu , w górach i na pustyni, tak nie wolno pozostawić samego nikogo wobec oblicza śmierci.

Przepustka do lasu

16 marca 2016

Sezon weekendowych wyjazdów i urlopowych podróży - w pełni. Bywa, że w drodze do celu odzywa się w nas dusza odkrywcy i przejeżdżając przez większy kompleks leśny, stwierdzamy z całą stanowczością, że pojedziemy „na skróty”. Warto tę decyzję przemyśleć.

Dziecięca wyprawa - Namibia Safari 4x4

16 marca 2016

Każdy z nas chętnie czyta opowieści z egzotycznych wojaży - ot, na przykład z dzikich afrykańskich bezdroży. Ale relacja z takiej podróży spisana przez dziecko niesie szczególne emocje. Zresztą - przeczytajcie sami...

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.